Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція на животі

Не секрет, що волосся на тілі часто викликають незручності і дискомфорт, особливо, якщо вони ростуть в незвичному місці. Навіть з ідеальною фігурою не кожен дозволить собі надіти бікіні або відкритий топ, якщо на животі росте волосся. Лазерна епіляція дозволить назавжди позбутися від цієї проблеми.

Самий звичний і поширений спосіб позбутися від небажаного волосся на тілі - гоління. Цей спосіб доступний всім і недорогий, але має декілька недоліків: часто волосся стає ще густіше і починає рости вже наступного дня. В результаті, волосся стає все більше.

Якщо волосся невелика кількість, деякі висмикують їх пінцетом, що достатньо болісно. Можна використовувати також віск або електроепілятор, але ці методи також досить болючі, а головне, не призводять до стійкого результату. Час від часу процедуру доведеться повторювати. Нарешті, ще один спосіб - видалення волосся з живота за допомогою спеціального крему. Таким чином можна знищити небажане волосся на кілька тижнів, а й у цього методу є недоліки: склад таких кремів часто буває токсичний і може викликати почервоніння, лущення або свербіж.

Якщо Ви не готові до цього, використовуйте альтернативний спосіб - лазерна епіляція.

Перевага цього методу - в тому, що лазер руйнує волосяну цибулину і не дає волосині зростати. Більш того, волосся, які перебували у фазі росту, випадуть вже під час процедури. Процедура має і ще одну перевагу: решта волосся стає більш м'яким, тонким, ростиме набагато повільніше. Кількох процедур достатньо ( як правило, потрібно до восьми процедур з проміжками  в декілька тижнів), щоб волосся перестало рости.

Проблеми, з якими допоможе впоратися лазер:

  • Вростання волосся;
  • Роздратування на шкірі;
  • Темне волосся на тілі.

Чи всім підходить метод лазерної епіляції ? На жаль, при всіх достоїнствах метод має і кілька протипоказань, до яких відносяться:

  • вагітність;
  • деякі захворювання шкіри;
  • онкозахворювання.

Крім того, метод погано діє на волоссі з невеликою кількістю фарбувального пігменту або без нього: на сиве або дуже світле волосся.  Не видаляє лазер і пушок.

Перед тим, як записатися на видалення волосся, вивчіть всі протипоказання і при необхідності отримайте консультацію у фахівця.

Не втрачайте час - запишіться на першу процедуру вже зараз!