Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція - Відгуки Ужгород


 • 29.09.2020
  Мар‘яна
  new comment
  Всім задоволена! Наважувалася на цю процедуру довгі роки,консультувалася з різними спеціалістами але все ж зупинила на “Lazer beauty”! І ні разу не пожаліла, компетентні спеціалісти, приємні ціни та сучасне обладнання! Дякую лікарю Лесі,яка дуже зрозуміла пояснила всі процеси та етапи ❤️
 • 21.09.2020
  Валерія
  new comment
  Була на прийомі,усім задоволена: ефектом, знижками і часом прийому) Все для клієнта
 • 09.09.2020
  Ельвіра
  new comment
  Я нереально задоволена лазерною епіляцією. Після кожної процедури волосся стає все менше, і те яке ще залишається є дуже тоненьке.
  Чесно? Я завжди дуже вагалася на рахунок лазерної епіляції. Бо завжди чула із сторони як позитивні так і негативні відгуки. Але після того як майсер Марина все подробно розказала і з часом зробила декілька процедур, я просто на всі 100% впевнилась в її словах♥️
  І я зрозуміла одне, що всі ці негативні відгуки були лише із за некваліфікованого майстра і дуже завищених цін. Які ви в Lazer Beauty точно не зустрінеш.
  Тут дуже хороший персонал і доступні ціни.
 • 08.09.2020
  Леся
  new comment
  Результат навіть після першої процедури - чудовий)
  Майстер Марина дуже професійна на приємна дівчина) дякую
 • 27.08.2020
  Марина
  new comment
  Всім рекомендую робити лазерну епіляцію в Lazer Beauty, я дуже задоволена результатом, хоча робила тільки один раз. Особливо хочу подякувати майтру Марині!
 • 04.07.2020
  Анна
  new comment
  Вже не в перше відвідую Lazer-beauty) Рекомендую всім, адже такий особливий підхід до кожного клієнта, є лише тут) Після процедур результат помітний відразу, доступні ціни та хороший персонал)
 • 12.05.2020
  Вікторія
  new comment
  РЕКОМЕНДУЮ Lazer-beauty вони професіонали свого діла. Леся чудовий майстер. Та приємно дивують завжди зі знижками)) Дякую))
 • 06.05.2020
  Надія
  new comment
  Дуже давно збиралася зробити курс лазерної епіляції однієї зони. Після рекомендації подруги вирішила скористатися послугами саме цього центру. Результатом дуже задоволена. Планую зробити інші зони бо результати роботи радують.
 • 05.05.2020
  Ната
  new comment
  Дуже сподобалось саме в цьому салоні. Вже прошла 4 процедур, невеликий результат, який мене здивував був вже після першої. Майстер, який робить епіляцію дуже привітний. Одним словом можу сказати, що думаю про lazer beauty в Ужгороді - рекомендую.
 • 04.05.2020
  Надія
  new comment
  Усім задоволена: ефектом, знижками і часом прийому) Все для клієнта
 • 29.04.2020
  Натали
  new comment
  Найкращий вибір по ціні і якості, особливо - якості. Спеціаліст Леся - робить свою роботу бездоганно!Так тримати! Скоріше би закінчився карантин, бо вже дуже треба ))
 • 16.07.2019
  Валерія
  new comment
  Прийшла на процедуру видалення волосся, отримала не лише монотонну процедуру, а й консультацію косметолога на найвищому рівні!!Косметолог Катерина підібрала гарний домашній догляд, вирішила мою проблему за одну процедуру яку я не могла вирішити довгий час, заспокоїла та подарувала гарний настрій і впевненість в собі. Гарно дякую компанії Lazer-beauty, яка має майстрів такого високого рівня. Я в захваті.
 • 06.03.2019
  Эрика
  new comment
  Большое Вам спасибо,что Вы есть.
  С 3 раза я избавилась от волос на лице.Я очень довольна:-)
 • 30.08.2018
  Кристіан
  new comment
  Не було змоги прийти вдень на процедуру, але прийняли навіть після восьми ввечері - о це підхід до клієнта :-)
  Плюс гарна знижка, рекомендую

Оставьте отзыв