Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Епіляція бікіні

Ця інтимна область лазерної епіляції включає всілякі варіанти: від невеликої зони бікіні до повної (глибокої) епіляції. Лазерна епіляція бікіні є найпопулярнішою зоною лазерної епіляції серед жінок, які украй втомилися від нескінченних і украй болісних процедур ваксации волосся цієї інтимної частини тіла. Щоправда багато хто все ще вважає, що лазерна епіляція бікіні - це лише зайва примха, не розуміючи усіх плюсів видалення волосся назавжди цієї зони. Проте, це не лише упевненість комфортно себе почувати в купальниках, під час зайняття спортом та в інтимних випадках, але і гігієна.

лазерна епіляція зони бікіні

Видалення волосся в області бікіні особливо ефективне діодним лазером LightSheer ET. Це пов'язано з тим, що волосся в цій області, як правило, жорстке, має темний пігмент, а шкіра відносно рідко засмагає, що дозволяє ефективно видаляти там волосся при нормальній потужності лазерного імпульсу. Крім того, компактна сапфірова голівка LightSheer дозволяє робити епіляцію важких ділянок (статеві губи, міжсіднична складка) повного бікіні особливо ретельно. Але найголовніше - це абсолютно безпечно. Багато дівчат все ще думають, що лазерна епіляція бікіні небезпечна для здоров'я. Дуже часто на жіночих форумах можна прочитати, що якщо лазер – то це означає випромінювання, а випромінювання - це завжди шкідливо. Насправді, довгі хвилі LightSheer ET дозволяють абсолютно безпечно проводити процедури лазерної епіляції бікіні. Не забувайте, що перший ефективний діодний лазер для епіляції з'явився ще в 90-тих роках. Зараз використовується діодний лазер IV покоління. За весь цей час не було випадку, який довів би, що лазерний імпульс "диодника" може завдати шкоди внутрішнім органам людини.

Лазерна епіляція бікіні має ще ряд специфічних моментів. Найшвидше піде волосся в зоні лобка. Іноді, щоб видалити волосся на цій ділянці, буде досить зробити всього 4 процедури. Також важливо пам'ятати, що волосся в цій зоні темніє в період статевого дозрівання. Найскладніше йтиме волосся в області статевих губ. Для цього знадобиться зробити 8 повноцінних процедур. Крім того, після пари процедур волосся може стати значно світліше, що сильно ускладнить їх видалення назавжди. Таким чином, для зони бікіні буде дуже добрим результатом, якщо віддалиться перманентно до 90% волосся. Зростання інших же фолікул можна буде тільки призупинити. Для цього потрібно робити регулярні підтримувальні процедури.    Тому важливо вже при першій процедурі виставити правильну потужність лазерного імпульсу. Це дасть можливість значно зменшити кількість світлого волосся, що з’ялятиметься.  Важливо знати, що  лазерна епіляція бікіні вимагає кількості імпульсів від 800 до 1200. Менша кількість говоритиме про те, що фахівець зробив багато пропусків.

Як правило, більшість пацієнток переносять епіляцію повного бікіні без знеболення. Але треба визнати, що відчуття під час процедури не найприємніші. Деяким пацієнтам допомагають креми "Эмла" і "Лайтдип", також Лідокаїн-спрей, хоча про абсолютне знеболення не йдеться. Тому перед видаленням волосся лазером важливо настроїти себе на позитивний лад. Думка про те, що вже після першої процедури волосся там стане значно менше, подіє краще за будь-яке знеболення.

Як вже було сказано вище, зона повного бікіні не так часто піддається загару, тому попит на лазерну епіляцію бікіні стійкий впродовж усього року.