Оптимальна потужність імпульсу – гарантія видалення волосся назавжди

Якщо від кількості імпульсів залежить ретельність проведення лазерної епіляції, то їх потужність прямо впливає на ефективність видалення волосся назавжди. Чим вища потужність лазерного імпульсу, тим менше сеансів лазерної епіляції необхідно буде провести пацієнтові. Існує думка, що висока потужність лазерного імпульсу викликає опіки, але насправді це не так. Головна причина, чому в салонах намагаються виставляти мінімальну потужність світлового потоку лазера - це усе та ж економія ресурсу роботи діодів голівки.

Більшість американських лікарів вважають, що ефективно перманентно видаляти волосся можна з енергією світлового потоку мінімум 20 Дж/см². Якщо енергія світлового потоку буде меншою, тоді пацієнт зможе побачити тільки результат уповільнення росту волосся, видалення волосся назавжди практично не буде.

На нашому сайті є спеціальний тест на підбір потужності імпульсу лазера. Хоча він дає тільки приблизну оцінку необхідної сили лазерного імпульсу, проте дасть можливість пацієнтові зрозуміти які чинники є для нього визначальними.

мощность импульса диодного лазера
Мал. 1 Потужність лазерного імпульсу