ЛазерБьюті - лазерна епіляція без економії на імпульсах

Головна причина, чому клієнти скаржаться на пропуски в зонах епіляції - це економія на лазерних імпульсах, проте жоден центр лазерної косметології або салон не признається, що у них економлять на клієнтах, якраз навпаки. Практично кожен салон обіцятиме, що вони не пропустять жодну волосинку. Ми теж обіцяємо, що в ЛазерБьюті не роблять пропусків, проте нам би хотілося, щоб клієнт повірив нам не лише на словах. Тому на цій сторіночці Ви знайдете інформацію, як перевірити кількість імпульсів, які були витрачені під час Вашої процедури.

1. Тут показана загальна кількість імпульсів, зроблених за весь час роботи апарату LightSheer ET. У даному випадку це 27101 імпульс.

загальна кількість імпульсів

2. Тут лічильник апарату обнулений безпосередньо перед процедурою. На це так само вказує синій овал зліва від нуля

лічильник апарату обнулено

3. Тут видно, що вже було зроблено 24 імпульси. Ліворуч обов'язково має бути синій овал. Таким чином, Ви зможете самі побачити, скільки лазерних імпульсів було витрачено під час процедури.

зроблено 24 імнульси

Перед наступною процедурою фахівець натисне на синій овал і 24 імпульси додадуться до їх загальної кількості (27101), а лічильник підрахунку імпульсів перед процедурою знову показуватиме нуль.

Можливо, багатьом здасться така скрупульозність зайвою, але це допоможе Вам упевнитися, що процедура зроблена якісно, без економії на імпульсах.