Епіляція для чоловіків

Скільки неприємних відчуттів, а іноді і просто болі доводиться терпіти чоловікам під час та після щоденного гоління. На різних охолоджувальних і зволожуючих гелях після гоління щорічно косметичні компанії заробляють мільйони. Проте хороший гель або добре підібрані прилади для гоління не здатні розв'язати проблему врослого після гоління волосся, почервонінь, алергії. Тепер усі ці щоденні неприємності можна вирішити раз і назавжди за допомогою лазерної епіляції.

Як показує практика більшості вітчизняних салонів краси, основними клієнтами кабінетів епіляції є жінки. Проте, ні для кого не секрет, що сильна половина людства так само немало часу приділяє своєму зовнішньому вигляду. І це правильно ‒ за опитуваннями різних соціальних досліджень, близько 90% жінок в першу чергу звертають увагу на акуратний, доглянутий зовнішній вигляд чоловіків.

Крім того, лазерна епіляція волосся може допомогти так само за медичними показаннями, наприклад, при чутливій і ніжній шкірі, при алергічних реакціях на компоненти чоловічої косметики для догляду, в деяких інших, більше специфічних випадках.

Лазерна епіляція для чоловіків практично нічим не відрізняється від епіляції лазером у жінок. Технологія використовується однакова, але у випадку з чоловіками є декілька важливих нюансів. Наприклад, на відміну від жіночої, чоловіча шкіра грубіша, волос залягає в шкірній тканині дещо глибше, а сама структура волоса твердіша, товща, саме тому чоловікам може потрібні дещо триваліші сеанси, для того, щоб процедура була ефективною і надалі небажані волоски перестали рости.

Втім, зробити епіляцію волосся на обличчі або на тілі навіть за медичними показаннями, зважуються далеко не усі чоловіки. А все із-за міфів, якими обросла тема чоловічої епіляції.

muzhik_lb

Міф перший: Це боляче!

А насправді… зовсім не боляче!

Анітрохи! Багато чоловіків вважають, що це жахливо боляче. Проте, не варто плутати депіляцію волосся гарячим воском або восковими смужками і епіляцію діодним лазером Lightsheer ET. Лазерна епіляція у Києві, яку пропонує чоловікам салон ЛазерБьюті, зовсім не схожа на депіляцію воском або хімічними препаратами. Це кардинально інші технології естетичної косметології. Єдині неприємні відчуття, які виникають під час процедури ‒ це незначне, відносно легке поколювання шкіри. За оцінками чоловіків, які проходили процедури у нашому салоні лазерної епіляції ЛазерБьюті в Києві, набагато неприємніше і болісніше терпіти щоденну сухість шкіри від гоління, неприємності при носінні прикрас на руках і грудях, якщо волосся росте досить густо.

 

Міф другий : Це не по-чоловічому!

А насправді… це по-людськи!

Адже бути привабливим, доглянутим і охайним стало звичайною нормою ввічливості, прийнятої в суспільстві, будь то в Європі, Америці або Азії. Все більше чоловіків розуміють не лише медичну, але і естетичну необхідність видалення непотрібного волосся на обличчі або на тілі. Сьогодні доглянутий чоловік, що піклується про акуратний зовнішній вигляд, навпаки, став символом мужності, успішності, респектабельності, як у жінок, так і у ділових колах.

 

Міф третій : Це дорого!

А насправді… це вигідно!

Дійсно, процедура лазерної епіляції коштує грошей. Проте чи великих? Залежно від інтенсивності росту волосся, від типу шкіри, від того, наскільки глибоко в шкірі залягає волосяна цибулина, і ще від деяких інших індивідуальних чинників, для повної епіляції волосся на обличчі, грудях, спині, або руках може знадобитися декілька процедур. Точну кількість може призначити фахівець після огляду. Але, проте, кількість повторних епіляцій не занадто значна, вони будуть потрібні все рідше і рідше, поки ріст небажаного волосся припиниться. Порівняно з регулярними витратами на засоби для і після гоління, не кажучи вже про час, який на це витрачається, кінцева вартість процедур лазерної епіляції все одно виявиться значно меншою, ніж ціна щоденного гоління. До того ж, з розвитком лазерної косметології, ефективності і популярності такого методу, сеанси епіляції стають все доступнішими і звичнішими для громадян.

 

Міф четвертий : Це довго!

А насправді… зовсім ні.

Сеанс діодної лазерної епіляції на обличчі займає до 30 хвилин, епіляція в зоні спини, якщо волосся росте густо, займає близько години, епіляція рук - не більше ніж півгодини. До того ж, це зовсім не щоденна процедура, перерви між сеансами можуть складати від декількох тижнів до декількох місяців. До того ж, вже після декількох сеансів наші клієнти відмічали не лише поліпшення стану шкіри, кольору і структури, але і істотне заощадження часу, адже деяким чоловікам доводилося голити підборіддя не один, а навіть два рази на день.

 

Міф п'ятий : Це шкідливо!

А насправді… це абсолютно безпечно!

Це абсолютно нешкідливо, як для стану шкіри, так і для людського організму в цілому. Ніяких опіків, ніяких шкідливих випромінювань. Діодний лазер випромінює хвилі в червоному, нешкідливому для людини спектрі, такої довжини, яка дозволяє променю дуже швидко проникати в шкіру на потрібну глибину, діючи виключно на волос і цибулину волоса, не зачіпаючи при цьому тканини шкіри. Лазерна косметологія і медицина успішно розвиваються, і діодний лазерний метод епіляції за допомогою LightSheer ET визнаний одним з найдосконаліших методів для безпечного видалення небажаного волосся на обличчі і тілі.

 

Як бачите, розвіяти ці непрості міфи виявилося просто.

Завдання наших фахівців – зробити процедуру видалення волосся безболісною, комфортною і доступною. І ми знаємо, як зробити це найефективніше.