Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція спини

Проблема росту волосся на спині частіше турбує чоловіків, ніж жінок. Густе темне волосся на грудях і спині, а також на животі заподіюють дискомфорт, стають причиною неприємних запахів, нарешті, виглядають не естетично, зокрема на  пляжі. Навіть при гарній фігурі і стані шкіри волосся на спині можуть стати причиною розладу і навіть комплексів. Проте, позбутися від них досить просто.

Лазерна епіляція дозволить надійно і ефективно видалити волосся на будь-якій частині тіла. Як правило, чоловіки видаляють зайву рослинність на ділянці між бровами, в пахвах і, звичайно, на спині.

Спина - найбільша ділянка видалення волосся на тілі, тому видалення волосся на спині може представляти деякі труднощі. Проте, епіляція лазером може вирішити проблему надмірного волосся на спині легко і надовго.

Епіляція лазером має велику кількість переваг, у порівнянні з іншими методами епіляції:

  • Лазерна епіляція впливає на волосяну цибулину, сповільнюючи ріст волосся або руйнуючи її, якщо волосся знаходиться у фазі активного зростання.
  • Кількох процедур - в деяких випадках потрібно до восьми - достатньо, щоб видалити зайве волосся зі спини. У разі тонкої і більш світлої шкіри, можливо, знадобиться більше процедур.
  • Метод не викликає алергії, свербіння, лущення шкіри, з якими можна зіткнутися при використанні кремів для епіляції або інших засобів.
  • Епіляція лазером підійде навіть в тому випадку, якщо шкіра не дуже смаглява.
  • Процедура видалення волосся таким чином, як правило, не викликає болю. Однак, щоб максимально знизити дискомфорт, можна додатково обробити шкіру анестезуючим спреєм або гелем.
  • Нарешті, лазерна епіляція дозволяє видалити волосся надовго. Це особливо важливо для важкодоступних ділянок, таких, як спина.

Скільки коштує проведення лазерної епіляції ? На вартість даної послуги впливає декілька речей: структура волосся і їх товщина, колір шкіри, площа поверхі для обробки - так, обробка однієї частини тіла, наприклад, пахвових западин або живота відрізняється в чоловіків і жінок.

Перед початком епіляції ретельно ознайомтеся з протипоказаннями і, при необхідності, отримаєте консультацію у фахівця.

Безліч чоловіків вже вирішили проблему волосся на спині, про що свідчать відгуки про лазерну епіляцію. Запишіться на першу процедуру вже зараз - і пляжний сезон Ви зустрінете з ідеальним тілом.