Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Видалення судин за допомогою лазера

Розширені судини на поверхні шкіри обличчя, ніг, (рідше - на тілі) у вигляді зірочок або прожилок червоного кольору - досить часте явище у жінок. В більшості випадків, це не якесь захворювання, а скоріше естетичний дефект, який, тим не менш, дуже псує настрій і впливає на самооцінку, так як помітний здалеку і часто знаходиться на відкритих ділянках тіла.

Чому ж судини стають помітні?

Здорові клітини судин (капілярів) здатні розширюватися тоді, коли відбувається посилення кровообігу, а потім - знову звужуватися, коли кровообіг нормалізується. При захворюваннях судин, або під впливом несприятливих умов, стінки проблемних капілярів втрачають таку здатність, так як вони, в силу різних причин ослаблені, а їх мікроскопічні м'язові волокна зруйновані. Тому судину, розширену через тиск крові понад норму, не може звузиться назад і вона стає помітною під шкірою.

Чи небезпечні судинні дефекти?

Чи є це хворобою? У разі одиничних розширених судин - відповідь негативна, це не захворювання, а скоріше естетичний дефект. Уражені капіляри зазвичай вимірюються сантиметрами, тоді як загальна довжина судин в людському організмі становить приблизно 10 тис. км. Тому проблемні судини навіть не особливо впливають на процес кровообігу тих ділянок тіла, де вони знаходяться.

У разі поразки капілярів, які глибоко знаходяться, та якщо вогнища ураження - дуже великі, це може спровокувати погіршення кровообігу і передчасного в'янення шкіри.

Крім того - розширені кровоносні судини на шкірі можуть бути ознаками інших захворювань, таких як проблеми з печінкою, розацеа і т.д. Серйозність ситуації оцінить тільки лікар.

Причини виникнення проблемних станів судин

Найчастіше помітні судини, що виступають з'являються на сухий, чутливої і тонкій шкіри. Однак одиничні судинні зірочки зустрічаються і у власників жирної і грубої шкіри - наприклад на крилах носа.

Які ж чинники можуть вплинути на появу червоних судин на поверхні шкіри?

Причина 1: спадкова. Якщо у ваших батьків був виражений купероз, або інші дефекти судин - з великою часткою ймовірності вас теж може торкнутися дана проблема.

Причина 2: опромінення ультрафіолетом. Зловживання сонячними ваннами, часті візити в солярій, можуть стати причиною не тільки передчасного старіння шкіри, але і пошкодження стінок судин.

Причина 3: часті і різкі скачки температури повітря. Вплив дуже низьких або надмірно високих температур - негативно позначається на стані судин. Навіть невелике, одноразове обмороження шкіри може стати причиною купероза, причому навіть на грубій, чоловічий шкірі.

Причина 4: зловживання спиртним. Алкогольні напої, навіть в невеликих кількостях можуть привести до розвитку купероза. У клієнтів, які зловживають спиртним, на обличчі з'являється яскраво виражена сітка судин, так звана «маска алкоголіка».

Причина 5: тютюновий дим. Напевно, ні для кого не секрет, що куріння впливає негативно на серцево-судинну систему організму.

Причина 6: проблеми з печінкою, шлунково-кишковим трактом. Стрибки артеріального тиску. Наявність проблем з судинами може бути відображенням неприємностей з внутрішніми органами.

Причина 7: агресивні косметологічні процедури, неправильний догляд за шкірою. Зайве агресивні процедури призводять до зневоднення і витончення шкіри, підвищуючи її сприйнятливість до інших негативних факторів і завдавати шкоди судинній системі.

Зазвичай підшкірні судини розширюються вогнищами (групами) та знаходяться на ногах або обличчя (частіше - на крилах носа і щоках). І хоча, в більшості випадків, вони не завдають якогось значної шкоди здоров'ю, або фізичний дискомфорт, але зате наносять колосальні незручності естетичні та моральні, так як погіршують загальний вигляд шкіри обличчя і дуже помітні.

Усунення проблем з судинами лазером

Lumenis M22Гарна новина для тих, хто журився через неестетичні судинні утвореня на шкірі. Більше немає необхідності миритися з цією проблемою або маскувати дефекти за допомогою косметики. Тепер з'явився дуже результативний, а головне - безпечний спосіб видалення проблемних судин за допомогою лазера Lumenis M22.

Цей спосіб видалення заснований на фототермолізі пігменту, при цьому промінь лазера діє виключно на меланін пігментної плями, а також на гемоглобін, який знаходиться в кровоносних капілярах. При цьому шкірний покрив і здорові судини жодним чином не страждають. Гемоглобін, нагрітий імпульсом лазера, передає теплову енергію стінкам судин, як би склеюючи їх. В цей капіляр припиняється кровопостачання, і він стає спочатку менш помітним, а потім і зовсім зникає.

Скільки потрібно процедур?

Це залежить від розміру судин, типу шкіри і того, наскільки давно виникла ця проблема. Спеціаліст в салоні оцінить стан саме ваших проблемних ділянок і призначить оптимальну схему лікування. В середньому - якщо судинка невеликого розміру (менше 1,5 міліметра) - вистачає одного сеансу обробки лазером. Для утворень більшого розміру потрібно буде пройти курс з 2-4 процедур з інтервалами 1 - 1,5 місяця.

Які проблеми можна усунути за допомогою лазера?

 1. Видимі капіляри на ногах, обличчі і тілі.
 2. Судинні сіточки.
 3. Судинні зірочки.
 4. «Винні плями».
 5. Купероз, гемангіоми, невус.
 6. Інфекційні хвороби в хронічній формі.
 7. Запалення в зоні проведення процедури.
 8. Вагітність і лактація.
 9. Цукровий діабет.
 10. Свіжий загар (менше 2-х тижнів) на місці обробки лазером.

Протипоказання:

Важливо знати! Після першого сеансу обробки проблемного капіляра лазером, він може потемніти. Це є нормою і через два-три тижні цей ефект пройде. Якщо відбувається усунення великих капілярів - іноді ймовірно невелике лущення шкіри і поява кірочок на її поверхні, яке також зникне, через два тижні після процедури.

Щоб максимально швидко і ефективно вирішити проблему з судинами, важливо, після процедури, слідувати таким нескладним правилам:

 1. Уникати тертя, здавлювання, травмування зони обробки.
 2. Протягом 24 годин після процедури виключити водні процедури і обробку шкіри спиртовмісними засобами, не використовувати декоративну косметику.
 3. Мінімум 14 днів не засмагати, ні в солярії, ні під прямими сонячними променями.
 4. Якщо на місці обробки лазером виникло лущення - обов'язково використовувати засоби, що захищають від сонця, з SPF 35, або більше.
 5. Через тиждень після сеансу - прийти на огляд до свого фахівця.

За більш детальною інформацією про процедуру щодо позбавлення від проблемних судин, звертайтеся до майстра салону, за попереднім записом. Консультації безкоштовні.