Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція - Відгуки Рівне


 • 02.02.2021
  Аня
  new comment
  Однозначно рекомендую!
  Чудове місце, майстри - супер. Все пояснюють і дають відповіді на всі ваші питання.
  Зробила 3 процедури і вже бачу результат. Хто вагається - записуйтесь, воно того варте!
 • 01.02.2021
  Анна
  new comment
  Чудове місце, майстри - справжні професіонали!
  Зробила 3 процедури і бачу результат, яким задоволена.
  Рекомендую!
 • 01.02.2021
  Анна
  new comment
  Чудове місце, де вам завжди раді! Майстри - професіонали, розповідають все про процедуру, які мають бути відчуття, що робити після процедури і взагалі, відповідають на будь-які питання. Я зробила 3 процедури і бачу результат, яким задоволена.
  Рекомендую!
 • 27.12.2020
  Кльоп Дарина
  new comment
  Дуже хороший результат вже після 4 разу
 • 11.11.2020
  Світлана
  new comment
  Дуже задоволена результатом лазерної епіляції! Майстер Оксана все виконує акуратно, відноситься з відповідальністю до своєї справи та завжди підтримує. Сама процедура проходить безболісно. Раджу всім проводити лазерну епіляцію в Laser Beauty, де є професійне якісне обладнання та приємні ціни.
 • 26.10.2020
  Іванна
  new comment
  Lazer beauty найкращі, зробила уже чотири процедури, все супер, питання тільки чому не було робити раніше? Від початку самої першої процедури мене ні разу не хвилювало питання небажаного волосся взагалі, з ним легко можна впоратися.
  Оксанка чудовий та уважний майстер, і розкаже і підтримає.
  Дякую за чудовий та приємний салон в Рівному з адекватними цінами!
 • 14.10.2020
  Лілія
  new comment
  Дуже задоволена результатом лазерної епіляції!!! Також працюють тут хороші фахівці, все виконують акуратно і дуже уважні до клієнтів! Величезне дякую))
 • 12.08.2020
  Наталія
  new comment
  Дякую, дівчатам за чудову роботу, все на вищому рівні, якщо хтось ще вагається робити чи ні, лазерну епіляцію, запевняю, що так, результат буде відмінний)
 • 11.08.2020
  Оля
  new comment
  Для всіх хто вагається чи робити лазерну епіляцію РАДЖУ РОБИТИ! В Laser-beauty - професійне якісне обладнання, неймовірно приємний та привітний персонал, який знає свою справу (з медичною освітою, що дуже важливо). Оксаночці окремий респект - хочеться приходити на процедурки знову і знову: професійно, якісно і дужжжеее помірні ціни.
  Дякую Вам.
 • 10.08.2020
  Альона
  new comment
  Знайшла Lazer-beauty в інтернеті, обравши поміж інших в Рівному, і ні разу не пошкодувала.
  Зробила поки що три процедури і відразу видно результати. Тим більше, що тип волосся в мене не однорідний, а змішаний темне і світле в різних зонах. Скоро йду на четверту.
 • 29.06.2020
  Анна
  new comment
  Дякую Lazer-beauty за професіоналізм, індивідуальний підхід та чудову атмосферу. А також за приємні ціни. Окремо хочу подякувати Оксані за детальні роз‘яснення, рекомендації, хороше ставлення та роботу!
 • 13.06.2020
  Маша
  new comment
  Добрий день! Хочу подякувати майстру Оксані за професійний та індивідуальний підхід до клієнта,приємну атмосферу. Також радує система знижок,які надає Lazer beauty
 • 24.05.2020
  Аліна
  new comment
  Дуже вдячна салону в Рівному. Дуже довго не могла наважитись, але спробувавши залишилась задоволена) Особливо хочу подякувати майстру Оксані, адже вона професіонал своєї справи та дуже приємна у спілкуванні))
 • 18.05.2020
  Ангеліна Рудь
  new comment
  Потрапила я до Laser beauty Рівне випадково, але не дарма говорять, що випадкі речі краще ніж заплановані!
  До моменту першого візиту в Laser beauty Рівне я вже мала досвід лазерної епіляції, і змінила салон просто так...бо набридло)))
  До попереднього місця в мене претензій не було, але я всім своїм знайомим рекомендую саме Laser beauty Рівне! Мені розповіли багато корисної інформації, як клієнту, врахували усі побажання! Взагалі підхід на вищому рівні! Купу разів перепитали за алергії, кожну плямку на тілі, «пропікали» всі поодинокі волосинки, не економлячи на часі.
  Одним словом 5+!!!
 • 18.05.2020
  Люда
  new comment
  Хай!
  Проходжу курс лазерної епіляції на обличчі. Зона дуже болісна, а тому дякую за розуміння, швидкість виконання, і моральну підтримку!
  Результат не змушує довго чекати. Тому, для мене особисто, це ідеальний варіант, щоб позбутися небажаного волосся.
 • 18.05.2020
  Лілія
  new comment
  Прохожу курс лазерної депіляції і зовсім не шкодую, що вибираючи серед багатьох, обрала Lazer Beauty ! Професіоналізм та привітність дівчаток роблять кожну продцедуру приємною! Результатом також дуже задоволена! Дякую!!!
 • 18.05.2020
  Лиля
  new comment
  Щойно повернулась з процедури лазерної епіляції, як завжди, дуже задоволена!!! Результат помітний ще з першої продцедури!!! Дякую за якість роботи та завжди привітних майстрів своєї справи!!!
 • 13.05.2020
  Ольга
  new comment
  Неймовірно крутий заклад!
  Якщо коротко: тут працюють справжні професіонали, доступні ціни, обслуговування на вищому рівні, індивідуальний підхід
  Раджу всім!
 • 13.05.2020
  Ольга
  new comment
  Роблю в центрі Лазер-Бьюті вже не одну процедуру, дуже подобається обстановка, професіонали, які роблять все на вищому рівні.
  А ще постійні знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта
  Раджу всім завітати та переконатися!!
 • 12.05.2020
  Оля
  new comment
  Дякую за лазерну епіляцію ! Професійно та компетентно. Особлива подяка Оксані !
 • 12.05.2020
  Олена
  new comment
  Дякую Lazer-beauty за якісну та чудову роботу, за уважність до клієнтів, за компетентність та профеоналізм. Оксаночка та весь колектив, ви найкращі!!! Я дуже дуже вам вдячна за ту красу, яку ви мені створюєте!!! Ви великі молодці!!! Так тримати!!!
 • 12.05.2020
  Anna
  new comment
  Дякую Lazer- beauty ходжу не так давно , але вже задоволена на всі 100 % результатом, ви супер!!! Майстри хороші і професіонали своєї справи, також дуже атмосферно і персонал дуже привітний) постійно діючи знижкі які приємно радують) Всім рекомендую!!!

Оставьте отзыв