Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Омолодження шкіри за допомогою лазерної установки Lumenis М22

Люмініс М22 - це комбінована система лазерів IV покоління, по праву заслужила визначення золотого стандарту IPL (технологія інтенсивного імпульсного світла). Комплекс Lumenis М22 вельми популярний у косметологів, завдяки своїм широким можливостям, прекрасних результатів і абсолютній безпеці для клієнтів.

Чим відрізняється IPL від лазера? Промінь лазера являє собою сконцентрований, потужний пучок світла, тоді як IPL - це широкосмугове джерело імпульсного світла.

Lumenis M22В сфері апаратних процедур американська компанія Lumenis є, на сьогодні, лідером по IPL- і лазерним нововведень. Саме з апаратами цієї фірми вважають за краще працювати провідні фахівці США, Ізраїлю, Європи.

Lumenis М22 - це широко-модульна лазерна установка, що має унікальні можливості в терапії, омолодження і вирішенні естетичних дефектів шкіри.

Lumenis М22 - платформа, що має 2 рукоятки:

1) Модуль IPL;

2) Неодимовий лазер Nd: Yag.

Ця комбінація дозволяє робити широкий перелік омолоджуючих і лікувальних процедур для шкіри пацієнта. Всі процедури на цьому апараті комфортні і чудово переносяться клієнтами, завдяки унікальній системі охолодження насадок. Крім того, пацієнти можуть не переживати з приводу безпеки та ефективності процедур, так як апарат має оптимальну конфігурацію світлового імпульсу.

Основним принципом лікування за допомогою світлових технологій (IPL-світло, спалахи лазера) є термальний вплив на обрані хромофори спалахами світла, певної довжини і потужності. Хромофори - це пофарбовані групи клітин, здатні поглинати електромагнітне випромінювання. При впливі світловими потоками пігментовані клітини руйнуються, не пошкоджуючи прилеглі тканини.

Різні види хромофор мають сприйнятливість до хвиль світла певної довжини. Тому, для боротьби з великим переліком проблемних станів шкіри, потрібно комбінувати різні методики. Всі вони зібрані на одній універсальній платформі - Люмініс М22. Унікальність цієї апаратури полягає в тому, що вона об'єднує на одній платформі силу інтенсивного імпульсного світла (IPL) і прицільну чіткість лазерних імпульсів. Завдяки такому поєднанню Lumenis M22 здатна усунути велику кількість естетичних проблем шкіри: від пігментних плям до судин на обличчі. Тепер і клієнти Lazer Beauty будуть мають можливості вирішувати серйозні дефекти шкіри з комфортом і за невелику кількість відвідувань!

Компанія Lazer Beauty розширила список послуг, що надаються процедурами за допомогою Lumenis M22. Тим самим надавши можливість своїм клієнтам провести курс результативних омолоджуючих і лікувальних процедур на висококласному обладнанні.

IPL-модуль установки Люменис М22 здатний виробляти широкий і потужний світловий потік, який має здатність ефективно і абсолютно безпечно вирішувати такі проблеми зі шкірою, як:

  • естетичні дефекти судин, такі як розацеа і ниткоподібні верхні судини,
  • темні пігментні плями: лентіго, мелазма, а також після-запальна пігментація,
  • втрата пружності шкіри через нестачу колагену (завдяки термальному впливу на колагенові волокна, збільшується його виробництво в організмі і запускаються процеси омолодження клітин шкіри);
  • надлишкове виробництво шкірного жиру і, як наслідок, закупорка пір (IPL пригнічує діяльність сальних залоз);
  • вугрі (акне) - лікування відбувається, шляхом руйнування структури бактерій, що викликають дану проблему.

Ціни

Час (хв.) Вид послуги Ціна за одну процедуру (грн.)
Фотоомолодження на Lumenis M22 (видалення пігментація, судинні патології, лікування вугрів (акне), звуження пор особи)
40 Все обличчя 1500
50 Обличчя + шия 1850
60 Обличчя + шия + декольте 2100
15 Чоло 430
10 Кістковий край орбіти ока 500
10 Крила носа 350
10 Ніс 490
10 Щоки 800
20 Ніс + щоки 900
20 Т-зона 710
10 Верхня губа 500
10 Підборіддя 500
15 Шия 750
20 Декольте 1100
20 Кисті рук 780
30 Руки до ліктя 950
40 Руки 1800
30 Передпліччя 1100
60 Вся спина 3000
40 Верхня частина спини 1800
40 Живіт 1500
40 Сідниці 2500
40 Гомілки 2100
40 Стегна 2900
60 Ноги 3800
Один імпульс 50
* Час вказано з урахуванням консультації і нашкірної проби