Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція ніг

лазерна епіляція ніг

Більшість дівчат видалення волосся на тілі розпочинають саме з ніг. Саме там небажане волосся дає про себе знати раніше за все.  Видалення волосся воском (яке часто викликає варикозне розширення вен та інші побічні ефекти), гоління або різні креми для депіляції волосся дають результат всього на пару днів, в найкращому випадку - тижнів. Також можна спробувати фотоепіляцію, вона дасть можливість уповільнити ріст волосся на декілька місяців, проте не дасть такого ефекту, як лазерна епіляція на діодному лазері Lumenis LightSheer, яка знищує цибулину волоса назавжди.

 

Лазерна епіляція ніг в порівнянні з іншими зонами має ряд особливостей, які треба обов'язково враховувати.

  

До істотного недоліку можна віднести велику площу цієї зони. Це означає, що епіляція ніг займає значний проміжок часу: від 1 до 1,5 години. Саме тому вірогідність пропусків в цій зоні особливо велика. Дуже важливо знати, що на лазерну епіляцію ніг йде від 4000 до 6500 лазерних імпульсів. Обов'язково зверніть на це увагу. Нам відомі випадки, коли в інших центрах роблять всього 1500-2000 імпульсів, що відповідно призводить до дуже неякісної процедури лазерної епіляції. Крім того, на різних областях росте абсолютно різне за якістю волосся. На одних ділянках ніг волосся може бути темним і жорстким, на інших вони світлі, ледве помітні. Це вимагає від фахівця частої зміни щільності енергії апарату. Якщо усю процедуру лазерної епіляції ніг лікар робив на одній потужності, то це так само призведе до ефекту пропусків. Адже світліше волосся можна знищити тільки істотно піднявши щільність енергії імпульсу.

Так само до недоліків можна віднести те, що ноги влітку – це практично постійно "відкрита" зона. Як відомо, лазерна епіляція та епіляція лазером на ногахзасмага - це речі не зовсім сумісні. Хоча технологія лазерної системи LightSheer ET допускає робити епіляцію засмаглої шкіри, але по правді,  ефективність такої епіляції буде значно гірша, ніж без засмаги. Тому краще всього починати видалення волосся лазером, коли Ваші ніжки вже перестануть засмагати.

Головна перевага лазерної епіляції ніг – це висока потужність лазерного імпульсу, на якому можна робити цю процедуру. Це пов'язано з тим, що зона ніг є відносно нечутливою зоною, тому знеболення практично ніколи не потрібно. На деяких ділянках волосся знищуватиметься швидше, ніж на інших. Так само Ви будете приємно здивовані яскраво вираженим результатом загального уповільнення росту волосся (за умови, що буде зроблено необхідну кількість імпульсів).

Лише грамотні і дуже досвідчені професіонали можуть робити лазерну епіляцію ніг якісно.