Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція обличчя

чисте обличчя без волоссяЩе багато дівчат, маючи явний надлишок волосся над верхньою губою, не уявляють як легко можна від них позбавиться за допомогою лазерної епіляції. Якщо в епоху Льва Толстого мати маленькі вусики для дівчини ще вважалося привабливим, то для сучасної жінки це абсолютно неприйнятно. Якщо у Вас є така проблема – час від неї позбавиться назавжди.

Лазерна епіляція обличчя займає за популярністю друге місце після бікіні. І, як не дивно, з видаленням волосся на обличчі багато дівчат тягнуть найдовше, хоча лазерна епіляція верхньої губи - це, мабуть, найдешевша зона видалення волосся. Тому ціна не є головною причиною того, що прекрасна половина так довго роздумує над видаленням волосся лазером на обличчі. Чим це можна пояснити?

По-перше, є страх, що після лазерної епіляції можуть залишитися опіки. Хоча насправді, якщо видаляти волосся діодним лазером LightSheer або олександритовим GentleLase, вірогідність опіку нікчемно мала. Проблеми, як правило, виникають, тільки коли пацієнт перед процедурою активно засмагав. Хоча досвідчений лікар обов'язково відмовиться в таких випадках видаляти волосся на обличчі лазером. Єдине, за що треба побоюватися, так це за свій зір, оскільки дуже часто в центрах лазерної косметології клієнтові не видають спеціальні окуляри для захисту очей, або дають окуляри із вже подряпаними лінзами.

до та після лазерної епіляції обличчя

До цього треба ще додати, що лазерна епіляція безпосередньо в ареолі очей пацієнта так само може бути шкідливою для зору.

По-друге, і це, мабуть, головна причина відмови, багато дівчат думають, що прибрати волосся за допомогою лазерної епіляції неможливо. Дійсно, існує так багато салонів, де обіцяють видалити волосся назавжди. Проте далеко не усі це можуть. Щоб вирішити цю проблему, передусім, зупиніть свій вибір на апаратах LightSheer або GenteLase. Технологія цих лазерних систем дозволяє видаляти волосся перманентно. Крім того, зони епіляції обличчя не вимагають витрати великої кількості імпульсів, таким чином, процедури не займають багато часу.