Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерне видалення татуювань і татуажу в Одесі

Татуювання це зображення нанесене на тіло, на тривалий час. Але рано чи пізно, в результаті обміну речовин у людському організмі і старінню шкіри, татуювання бліднуть або втрачають свою форму. У цих випадках перед володарем тату постає вибір - поправити або звести татуювання. Будь-який вплив на шкіру, таке як, нанесення татуажу - досить болісна справа, а виведення, до недавнього часу, викликало ще більш неприємні відчуття. Але за допомогою апарату Q-Switched можна не переживати про біль та інші небажані наслідки.

Колишні способи видалення татуювань викликали побічні ефекти: сильний біль; шрами і рубці; при невдалій процедурі - малюнок ще більш розтікався без видимого ефекту виведення.

Фарба, якою наноситься тату, розташовується під зовнішнім шаром епідермісу, тому щоб її видалити вдавалися до моторошних способів - випалювання кислотою, кріохірургії, січенню, дермобразії або електрокоагуляції.

Найгуманнішим видом виправлення татуювання вважався камуфляж - маскування деформованого малюнка за допомогою нанесення поверх нового або окремих елементів. Хоч цей вид виправлення і був найменш болючим, часто він не давав бажаного результату, і зображення було безповоротно зіпсовано.

При появі лазерного способу видалення тату в Одесі, проблема з болем і неефективністю вирішена. Лазер Q-Switched за кілька процедур буквально на очах «розчиняє» татуювання, не залишаючи рубців або опіків. Коротко - імпульсний лазер видаляє тату за методом селективного фототермолізу. При правильно підібраному імпульсі, області навколо татуювання не сильно нагріваються. Якщо тату різнобарвна, для кожного кольору необхідна спеціальна довжина хвиль. Лазер впливає безпосередньо на пігмент, пошкоджуючи колаген і видаляючи небажану фарбу.

Протягом приблизно тижня, пігмент змінюється, перетворюючись на більш блідий. Первинна процедура найефективніша, решта не дадуть такого результату, тому не всі частини пігменту піддаються руйнуванню від лазера. Загальна кількість необхідних впливів лазером залежить від кількості пігменту і глибини нанесеної тату. Спеціаліст проконсультує вас з усіх питань по процедурі, видалення відбувається тільки після уважного огляду татуажу і визначення складності малюнка. Крім кількості пігменту і глибини татуювання, грає роль барвистість і ступінь давності.

Для успішного видалення татуювань за допомогою лазера існує кілька рекомендацій:

  • Не вживати алкоголь за три дні до процедури;
  • За два тижні не засмагати і уникати соляріїв;
  • Три дні не перенапружуватися фізично й не відвідувати лазню/сауну;
  • Для обробки ділянок видалення тату використовувати «Бепантен».

Про протипоказання до процедури необхідно особисто уточнити у фахівця, тому що вони є суто індивідуальними. Загальні протипоказання такі:

  • Вагітність і період лактації;
  • Захворювання шкіри, пухлини, онкологічні захворювання;
  • Травми або засмага в області татуювання;
  • Гострі інфекційні або простудні захворювання.

Спосіб видалення татуювання лазером в центрі ЛазерБьюті в Одесі не вимагає анестезії і на даний момент є самим безболісним і надійним методом. Прибрати небажане зображення на шкірі тепер можна, не боячись шрамів та опіків!