Лазерне видалення татуювань і татуажу в Миколаєві

Сьогодні татуювання користуються популярністю. Великі й маленькі зображення всілякої тематики наносять на різні ділянки тіла. Іноді людина хоче видалити татуювання тому, що набрид малюнок, не влаштовує якість роботи або з інших причин. Раніше позбутися небажаного малюнка можна було шляхом нанесення пігменту тілесного кольору або видалення верхнього шару шкіри. Ці способи завдавали болю і залишали малопривабливі сліди на тілі.

Лазерне видалення татуювань

Завдяки сучасним технологіям, безслідне видалення татуювань в Миколаєві відбувається абсолютно безболісно. Щоб звести тату, використовується імпульсний лазерний апарат Q-Switched, який впливає не на клітини шкіри, а безпосередньо на барвник, тому не відбувається утворення рубців.

видалення татуювань і татуажу

Світловий промінь фокусується фахівцем на необхідній глибині без пошкодження шкіри, що забезпечує повну стерильність і швидке відновлення після процедури. Під дією лазера татуювання будь-якого кольору починає бліднути, а розщеплений пігмент вимивається лімфою.

Як проходить сеанс?

Щоб вивести синій, червоний, коричневий чи чорний барвник, знадобляться промені з різною довжиною хвилі, тому тривалість і кількість процедур визначаються консультантом після приходу в салон. Швидкість видалення залежить від кількох факторів:

  • глибина проникнення фарби;
  • колір і щільність шкіри;
  • давність нанесення татуювання;
  • розміри малюнка;
  • складу барвника.

Сама процедура безболісна, тому анестезія не потрібна. У рідкісних випадках фахівець наносить заспокійливий крем. При видаленні татуювань в Миколаєві дія лазера заснована на нагріванні мікроскопічної ділянки, в якій знаходиться гранула з барвником. Температура в цій області на мить підвищується до 1000°С, після чого молекула пігменту розпадається і контури бліднуть. Через кілька хвилин після сеансу на шкірі з'являється невелике почервоніння, яке поступово проходить. Висип, лущення або інші неприємні наслідки на здоровій шкірі не виникають.

Вже через тиждень після першого сеансу татуаж або татуювання на тілі втрачають яскравість, а в деяких місцях зникають повністю. Між сеансами необхідно витримати від 4 до 6 тижнів, щоб продукти розпаду чорнила повністю вимилися.

Підготовка до видалення татуювання

У Миколаєві, як і центрах ЛазерБьюті в інших міст, консультанти рекомендують дотримуватися наступних правил перед сеансом:

  • відмовитися від засмаги за 14 днів;
  • користуватися сонцезахисними засобами;
  • за 3 дні до процедури припинити користуватися засобами, що містять спирт, для шкіри та відмовитися від відвідування сауни.

Протипоказання

Перш, ніж прибрати татуювання, потрібно перевірити, щоб на шкірі не було подразнень, запалень або травм. У цьому випадку процедуру відкладають до повного загоєння.

Існує ряд протипоказань, при яких видалення татуювання лазером неможливо. До них відносять ряд хронічних захворювань шкіри і внутрішніх органів (цукровий діабет, червоний вовчак, наявність пухлин, хвороби щитовидної залози), а також вагітність і годування грудьми.

У всіх інших випадках процедура має високий результат і дозволяє повністю забути про обридле зображення.