Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерне видалення татуювань і татуажу у Львові

Яке визначення ми можемо дати татуюванню? Це спосіб нанесення зображення символів, малюнків чи макіяжу, шляхом введення під шкіру людини барвника, так званим методом «місцевого травмування». Розмір фрагментів фарбуючої речовини достатньо великий, для проникнення в кров чи лімфу, тому вони просто залишаються під шкірою, завдяки чому малюнок зберігається на все життя.

Але не завжди це радує власника татуювання. Іноді малюнок буває виконано не якісно, або він не сприймається оточуючими, чи просто – був набитий під впливом миттєвого захоплення. До теперішнього часу видалення тату було складним, болючим, а часом і небезпечним для здоров’я та життя процесом, оскільки використовувалось хірургічне, механічне чи хімічне пошкодження ділянки шкіри з татуюванням. З появою лазерної косметології стало можливим знебарвити малюнок на тілі, лишаючи при цьому шкіру гладенькою, без шрамів та рубців.

видалення татуювань і татуажу

Лазер Бьюті використовує у своїх салонах неодимові лазери Q-Switched, завдяки яким зникла проблема болісного та малоефективного видалення татуювань і татуажу. Ці лазери вважаються найкращими на сьогодні саме для виведення тату, оскільки всього за декілька процедур, буквально на очах, татуювання знебарвлюється і «тане», при цьому не залишаючи післе себе малоестетичних слідів. лазер ND:Yag Q-switch для видалення тату Лазер - коротко-хвильовий і діє за принципом фото-термолізу, тобто  на наносекунди нагріває пігмент, і, якщо довжина хвилі і час імпульса підібрані вірно, то спалах пошкоджує пігмент барвника, але не нагріває тканини, що знаходяться поряд. Якщо татуювання складається з декількох кольорів – спеціаліст з лазерної епіляції підбере для кожного кольру різну довжину хвилі. Найкраще піддається впливу лазеру чорна контрастна фарба. Найгірше – жовта чи біла. Принцип позбавлення від татуювання за допомогою лазера полягає в тому, що пігменти барвника розпадаються (кришаться) на дуже дрібні частки, котрі можуть бути виведені з організму судинами, завдяки руху крові та лімфи, через нирки.

Переваги нашого лазера Q-Switched полягають в тому, что майстер може регулювати довжину хвиль, змінюючи насадки. Наприклад, для видалення червоного і зеленого пігменту використовують  хвилю 532 нанометра, а для темних барвників (сірий чи чорний) – оптимально використання хвилі в 1064 нанометра.

Приблизно за тиждень після проведення процедури пігмент татуювання змінюється, стаючи все світлішим. Причому найкращий ефект слід очікувати після найпершої процедури, коли пігменту найбільше. З кожною наступною процедурою, коли малюнок стає все більш світлим – лазеру буде складніше «відрізнити» його від кольору шкіри, результат буде не таким вражаючим, як на початку.

Цікаві особливості

При виведенні тату слід бути готовому до того, що малюнок буде розщіпляться пошарово. Спочатку зникне верхній шар барвника і малюнок на очах знебарвлюється. Але через декілька годин проявиться знову – це більш глибокі шари підійшли до поверхні. Остаточно частки пігменту виводяться з організму через два-три тижні.

Скільки ж процедур необхідно пройти для позбавлення  від тату?

Відповісти на це питання заочно – неможливо в принципі, оскільки кількість сеансів, необхідних саме Вам, залежить від сукупності цілого ряду факторів: кількості кольорів і глибини залягання барвника, насиченості малюку, хімічного складу фарби, того, наскільки давно було зроблено татуювання, його разміру, типу шкіри клієнта і т.п. В середньому спеціалісти з лазерної епіляції називають кількість – від, мінімум, чотирьох до десяти сеансів. В залежності від кількості кольорів малюнка, змінюється і швидкість зникнення тату. Скоріше та простіше за все позбавитися від татуювання, яке виконане спеціальними фарбами для тату або синьою тушшю. Найбільші складнощі відбуваються з видаленням тату, зроблених гелем від ручок, «паленка», а також – травматичне татуювання.

Увага!
Смагляві клієнти можуть відмічати тимчасове освітлення шкіри в місці видалення тату, при великій кількості процедур.
Також загрожує появою пігментації і порушенням поверхні шкіри поєднання лазерного видалення татуювання з якимось іншим способом.

Виконуючи не складні рекомендації і правила по підготовці до процедури, і догляду за шкірою після неї, Ви отримаєте прекрасний результат без шкоди для здоров’я.

  • Бажано – не вживати алкоголь за декілька днів до процедури.
  •  Не засмагайте і не відвідуйте солярій – 2 тижні до та після видалення тату.
  • Три дні перед процедурою і стільки ж – після неї, обмежте фізичні навантаження і відмовтесь від походу до лазні чи сауни.
  •  Для догляду за шкірою на місці тату – застосовуйте крем Бепантен.

Якщо у Вас є якісь хронічні захворювання, чи занепокоєння з приводу стану здоров’я – обов’язково перед процедурою проконсультуйтесь зі своїм лікарем.

Серед основних противопоказань слід відзначити:

  • вагітність і годування груддю;
  • будь-які пухлини, захворювання шкіри;
  • травми, перенесені нещодавно операції в місці татуювання;
  • свіжа засмага – як на пляжі, так і в солярії;
  • проблеми з іммунітетом, інфекції, застуда.

Прийнявши рішення видалити татуювання за допомогою лазера, в мережі салонів Лазер Бьюті – ви зробили вірний вибір. Оскільки цей спосіб – найбільш ефективний, надійний і безболісний. А результатом процедур стане гладенька та чиста шкіра без опіків і рубців!

Ціни на видалення татуювань

Час (хв.) Вид послуги Ціна за одну процедуру (грн.)
Лазерне видалення татуювань і татуажу Q-switch
15 Видалення тату (до 100 імпульсів) 5 грн./імпульс
30 Категорія 1. Видалення тату (від 100 до 500 імпульсів) 300
40 Категорія 2. Видалення тату (від 500 до 1200 імпульсів) 800
80 Категорія 3. Видалення тату (від 1200 до 3000 імпульсів) 1300
150 Категорія 4. Видалення тату (від 3000 до 6000 імпульсів) 1800