Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція - Відгуки Львів


 • 19.01.2014
  Ніна
  Пройшла вже 5 процедур глибокого бікіні. Була і у Соломії, і у Софії. Майстри дуже хороші, обидва! Рада, що обрала цей заклад. Народ, результат супер! Грошей не шкода:)
 • 07.08.2013
  Оксана
  Пройшла вже дві процедури - глибоке бікіні. Результат просто суперовий! Дуже рада, що наважилась. Нічого не болить, ну майже:) Спеціаліст - Соломія, дуже уважний і кваліфікований майстер. Постійні акції - це дуже приємно. Вже задумуюсь про інші ділянки.
 • 25.06.2013
  Ксенія
  Лазербьюті у Львові відкрився не так давно, тому інформації про неї небагато. Все ж, я зважилася на процедуру, бо їхати в столицю дуже незручно. Замовила епіляцію області пахв, консультацію отримала у Софії Вінта, як виявилось, кваліфікованого спеціаліста. цикл маніпуляцій ще не завершено, але я вже бачу результати, і з радістю рекомендую всім спробувати)).
 • 19.05.2013
  Аня
  Приємно вразила якість обслуговування – всі працівники салону дуже позитивні і привітні. Мене підкупила інформація на сайті про систему охолодження лазеру, бо я сильно боюсь болю. Було трохи страшно, але мої сподівання виявились марними – боляче не було, лише трохи неприємних відчуттів. Вся процедура проходила максимально швидко, лазерною установкою керувала Софія, якій хочу особливо подякувати за сумлінну працю і консультацію.
 • 08.05.2013
  Мирослава
  Давно мріяла зробити лазерну епіляцію зони бікіні, але було страшнувато. Зважилась на процедуру лише після детальної консультації, яку зі мною провела Соломія Степанівна, вона ж і проводила перший етап епіляції. Після епіляції було незначне почервоніння, але це специфіка проведення епіляції, як мене попередили. Після першого сеансу майже не залишилося волосся, я дуже задоволена, й без вагань продовжу курс.

Оставьте отзыв