Усунення целюліту в Хмельницькому

У Вас целюліт?
З цією проблемою стикається більше 85% жінок.
Рішення є!

Що таке целюліт?

На деяких ділянках тіла (частіше за все, на стегнах і сідницях) певним чином змінюється структура шкіри, набуваючи неестетичний вигляд. Це відбувається через порушення в роботі підшкірно-жирової клітковини, а також з-за збоїв у відтоку лімфи в підшкірному шарі. У медицині целюліт ще називають гіноідною ліподистрофією. Часто ця проблема виникає під час вагітності жінки або лактації, коли в організмі відбуваються гормональні перебудови. Тому представниці прекрасної половини людства з усього світу використовують різні методи проти целюліту.

Vela Shape 2В - ефективний спосіб боротьби з проблемою

Пристрій VelaShape 2 допомагає ефективно усунути целюліт, тому використовується багатьма спа-салонами і салонами краси. Це один з найнадійніших способів позбутися від проблеми нехірургічним шляхом і повернути тілу природну красу.

аппарат против целлюлита Vela Shape 3Звичайно, вдаючись до нової технології VelaShape II, жінкам важливо знати, чи можна довіряти цим апаратам. Тому всі, хто борються з цією проблемою, повинні знати, що вперше розроблено апарати спеціально для усунення целюліту і корекції форм тіла. Вони отримали схвалення провідних медиків в цій сфері і довели свою результативність.

Всі апарати марки Vela виробляються вже більше 10-ти років. За цей час фахівцями в галузі медицини та косметології було проведено і представлено світу безліч наукових досліджень, які доводять, що за час курсу лІЧування, що складається з 4-х процедур, жінки отримують чудові результати.

Наприклад, за даними багатоцентрового всесвітнього дослідження, в якому взяли участь більше 5 млн. людей, результати були наступними:

 • обсяг стегон у більшості жінок зменшився на 2 см;
 • ніхто з клієнтів не відчув навіть найменшого болю під час сеансів або дискомфорту після них;
 • пройшовши всі процедури, 60% жінок відзначили, що їх шкіра в проблемних місцях стала більш пружною, покращився колір шкірного покриву.

Це дослідження довело, що технологія VelaShape 2 являє собою високоефективний і безпечний метод лІЧування (а не маскування) целюліту, доступний кожній жінці.

Як впливає апарат VelaShape?

У пристрої VelaShape включені 4 обов'язкових способу впливу на шкірний покрив:

 1. Інфрачервоне випромінювання (ІЧ).
 2. Біполярні радіочастотні хвилі (РЧ).
 3. Вакуумну дію на шкіру.
 4. Роликову дію на м'які тканини (застосовуються масажні).

ІЧ випромінювання, РЧ енергія і вакуум разом призводять до того, що сполучні волокна і тканини сильно нагріваються. У підсумку, в клітинах починає активно накопичуватися колаген, покращує обмін речовин. Це, звичайно, веде до того, що шкіра стає більш еластичною і знову набуває привабливий вигляд. Разом з цим, механічна дія на м'яку тканину масажним пристроєм допомагає поліпшити кровообіг, позитивно впливає на лімфодренаж (на процеси, завдяки яким шкіра виглядає здоровою).

Як працювати з апаратом?

Застосовуючи апаратний пристрій VelaShape 2, Вам потрібно задіяти спеціальні апплІЧаторні насадки Vsmooth і Vcontour.

1. Насадка Vsmooth працює на двох режимах:

 • перший покращує загальний стан шкірного покриву, на якому видно целюліт;
 • другий бореться з відкладеннями жиру на певних ділянках тіла (на стегнах, сідницях, животі).

В результаті застосування насадки Vsmooth зменшується обсяг і розгладжуються форми в проблемних ділянках на 2 і більше см. Результат не тимчасовий, а довготривалий.

2. Насадка Vcontour застосовується в деяких місцях або ж для того, щоб посилити результат на опрацьованих аплІЧатором Vsmooth ділянках тіла.

Переваги технології VelaShape2: наукові докази

Завдяки апаратам VelaShape 2 косметологи по всьому світу допомагають жінкам ефективно і без хірургічного втручання боротися з целюлітом. Таких результатів вдається домогтися завдяки взаємодії різних методів, тобто різних видів енергії: нагрівання і механічної, які застосовуються в технології VelaShape 2.

Завдяки ІЧ світла м'які тканини прогріваються до 3-х мм в глибину. Бі-полярні РЧ хвилі проникають в шкірний покрив приблизно на 15 мм. Щоб подача енергії була більш цілеспрямованою і щільно зчіплюються з шкірою, в апараті застосовується чистий вакуум. Ну а для розбивання прошарку жиру, нормалізації відтоку лімфи і, в результаті цього, зміцнення сполучних тканин застосовуються масажні ролики.

Вакуумний і масажний ефект важливий для того, щоб:

 • поліпшувати життєдіяльність клітин шкіри;
 • розширювати судини і допомагати в розподілі кисню по клітинам;
 • цілеспрямовано подавати енергію.

Енергія нагріву (ІЧ і РЧ) використовується для:

 • підвищення активності тканинних клітин;
 • реконструкції позаклітинного матриксу;
 • поліпшення шкірного покриву.

Тому можна з упевненістю заявити, що технологія VelaShape 2 є новітньої та зручною процедурою, ефективність якої клінічно доведено. Вона відрізняється тим, що не вимагає:

 • втручання хірургії;
 • попереднього медичного обстеження;
 • особливої ​​підготовки.

До того ж, період відновлення проходить швидко і легко.

Такий спосіб боротьби з целюлітом - найбільш сучасний з усіх відомих способів. Він відповідає всім вимогам сучасного часу. На процедуру завжди великий попит, так як по закінченню всіх сеансів (4-5) Ви гарантовано скоректуєте дефекти своєї фігури і повернете тілу колишню привабливість. Крім того, процедура зручна і не займає багато часу, тому ідеально підходить тим, хто багато працює або просто дуже зайнятий своїми справами, але при цьому хоче красиво виглядати.

Апаратні пристрої VelaShape 2 виробляє фірма Syneron, яка заслужила добру репутацію з виробництва товарів для корекції форм тіла. Завдяки своєму досвіду в даній сфері, фахівці компанії змогли створити апарат, який пройшов дослідження багатьох клінічних організацій, під час цього був використаний в більш ніж 5 млн процедур по всьому світу і в результаті отримав клінічне схвалення. В основу даних апаратів покладена запатентована фірмою технологія elōs ™, яка забезпечує ефективні і відмінні результати на довгий час.

На завершення

Підводячи підсумки, хотілося б ще раз позначити основні переваги апаратів, які ми з гордістю представляємо своїм клієнтам:

 • VelaShape 2 дозволяють збільшити потужність на 20% і завдяки цьому скоротити час сеансів.
 • Завдяки модерному інтерфейсу під назвою Clever Terminal ™ майстер може з легкістю стежити за якістю кожної процедури, вчасно міняти компоненти пристроїв.

Кожен наш клієнт має можливість результативно, безпечно і на довгий час позбавитися від целюліту відразу після проходження курсу з мінімальними витратами за часом. Такі апарати зручні в експлуатації, невеликі за розміром, легкі, прості і надійні.

Ви будете приємно здивовані тим результатам, які отримаєте після проходження процедур. Будьте впевнені, що більше не буде причин турбуватися і комплексувати - набридлива "апельсинова кірка" швидко піде і Ви зможете в повній мірі насолоджуватися пляжем, побаченням з коханою або вибором гардероба. Будемо раді бачити Вас в наших салонах!

Ціни

Час (хв.) Вид послуги Ціна за одну процедуру (грн.)
Усунення целюліта VelaShape II
20 Підборіддя (жін) 200
25 Підборіддя (чол) 300
30 Шийно-грудний відділ (жін) 500
35 Шийно-грудний відділ (чол) 600
20 Руки трицепс (жін) 300
25 Руки трицепс (чол) 350
40 Спина (жін) 700
45 Спина (чол) 1000
30 Поперековий відділ (жін) 500
35 Поперековий відділ (чол) 600
35 Живіт (жін) 500
40 Живіт (чол) 700
20 Живіт - передня черевна стінка (жін) 350
25 Живіт - передня черевна стінка (чол) 450
25 Живіт - бічні поверхні (жін) 350
30 Живіт - бічні поверхні (чол) 450
40 Сідниці (жін) 500
40 Сідниці (чол) 600
15 Передня поверхня стегна (жін) 250
15 Передня поверхня стегна (чол) 350
10 Внутрішня поверхня стегна (жін) 200
15 Внутрішня поверхня стегна (чол) 300
15 Задня поверхня стегна (жін) 250
15 Задня поверхня стегна (чол) 350
40 Стегна повністю (жін) 600
45 Стегна повністю (чол) 800
55 Стегна + сідниці (жін) 900
60 Стегна + сідниці (чол) 1100
80 Стегна + сідниці + живіт (жін) 1400
90 Стегна + сідниці + живіт (чол) 1700