Лазерна епіляція - Відгуки Хмельницький


 • 24.12.2019
  галина
  new comment
  мастер надежда просто класс ходила в лазерхаус без результата у надежды эффект виден с первой процедуры
 • 16.10.2017
  Марія
  new comment
  Девочки, хожу в салон Естетіка, і вже закінчую курс лазерної епіляціі, я хочу Вам порадити дуже класного майстра Аню!!! Мені дуже, дуже подобається вона, я рада що вона стала для мене майстром, ні разу про це не жалію!!!! Задоволенням немає меж!!! Усім рекомендую, ви непожалієте!!! Буду до неі ходити, так як хочу ще робити другу зону!!!! Анюта, Ви супер дякую Вам і салону Естетіка)))
 • 21.06.2017
  Анастасия
  new comment
  Всем рекомендую лазерную эпиляцию в центре красоты "Estetika" , и в особенности своего мастера Надежду. Профессионал своего дела и отзывчивый человек, тот самый случай, когда можно совместить процедуру и приятное общение) По поводу самой процедуры, довольна на все 1000%
 • 21.06.2017
  Инна
  new comment
  Користуюся послугами давно, майстер Надія СУПЕР !
 • 20.06.2017
  Аліна
  new comment
  Я ходжу до майстра Наді, і сказати, що задоволена - це не сказати нічого! У мене дуже чутлива шкіра, тому будь-які інші види депіляції, навіть віск, закінчувалися жахливими подразненнями. Зараз поки що минула лише третя процедура, а я вже практично забула, що таке ті надокучливі почервоніння і висипи. Після однієї зони однозначно буду робити іншу. Та й усім рекомендую, воно того варте)
 • 20.06.2017
  Надя
  new comment
  Являюсь клиентом estetica_salon уже больше 5 лет! Все на высшем уровне! Всегда довольна и качеством услуг и отношением к себе как к клиенту! Девчонки, вы большие умнички! Продолжайте в том же духе! Процветания вам и ещё много много довольных и хороших клиентов
 • 20.06.2017
  Таня
  new comment
  У салоні Естетика я пройшла вже майже повний курс лазерної епіляції двох зон. Результатом так задоволена, що нещодавно почала робити третю зону! Мій майстер Надя. З упевненістю можу сказати, що вона дійсно майстер своєї справи, адже у мене всі процеси випадіння та активації відбувались, як у книжці пише). Я на стільки задоволена, що привела на лазер до Наді ще як мінімум п'ятьох своїх подруг. До речі, приємним бонусом є і те, що салон дарує хорошу знижку за кожного, приведеного вами клієнта. Завдяки професіоналізму та совісності Наді я відчуваю себе тепер набагато впевненіше, адже мрія кожної дівчини мати ідеально гладеньке тіло, з чим салон Естетика та Надя мені на 100% допомогли. Дякую вам!
 • 22.04.2016
  Людмила
  new comment
  У меня прекрасный мастер Надя, всем рекомендую!!! Результат эпиляции порадовал с первого раза, что меня удивило. Поэтому каждый раз я вижу результат и эпилирую все больше частей тела. Мастер Надя очень интеллигентная, заботливая, очень приятная, позитивная, всегда дает хорошие советы, ну очень талантливая девушка, рядом с которой очень приятно и хочется приходить ради общения с ней! Спасибо Наде и компании за хороший лазер. И особое спасибо за систему скидок, мне теперь это очень актуально.

Оставьте отзыв