Обладнання

оборудование

В Україні  існує безліч салонів, клінік і центрів, які стверджують, що саме їх лазер найефективніший і передовий. Пацієнтові дуже важко стало розібратися, який же лазер для лазерної епіляції насправді найефективніший; тому краще всього, звичайно, перевірити і переконатися самій, які системи для лазерної епіляції використовують кращі клініки США, і які мають найкращі відгуки від американських лікарів та пацієнтів.

З 2010 року найкращим апаратом для лазерної епіляції вважається Lumenis LightSheer DUET (діодний лазер, останнього V покоління), проте через свою дорожнечу він не представлений на ринку України. В Україні є хороші системами для лазерної епіляції, якими є Lumenis LightSheer ET (діодний лазер IV покоління) і Candela GentleLase (олександритовий лазер). У мережі салонів ЛазерБьюті ми використовуємо LightSheer ET, хоча у нас була можливість "озброїтися" і GentleLase (ціна обох апаратів однакова), але ефективність діодного лазера здалася нам трохи кращою.  Так само у нас був великий інтерес до німецького діодного лазера MeDioStar XT, ціна якого була майже в 2 рази нижче американського LightSheer, проте нас зупинив той факт, що навіть в Німеччині цей лазер не користується  популярністю. Багато німецьких клінік вважали за краще використовувати Lumenis LightSheer Duet або Lumenis LightSheer ET. Варіант з придбанням італійського лазера Synchro від компанії DEKA теж був детально нами розглянутий. Відносно низька ціна апарату з наявністю двох насадок (олександритовою і неодимовою) могла б бути хорошою альтернативою діодному лазеру для нашої мережі салонів, але нам стало відомо, що неодимова голівка (Nd: YAG) з довжиною хвилі 1064 нм, дуже погано видаляє волосся, оскільки дуже сильно розсіює лазерний імпульс, не даючи можливість результативно впливати на темний пігмент в цибулинах волосся пацієнта. Цей тип насадки був спеціально винайдений для лазерної епіляції на дуже темній шкірі, щоб не залишати опіки завдяки слабкому проникненню в меланін. Відповідно, на I - IV фототипах шкіри неодимовий лазер зарекомендував себе погано. Купувати ж італійський лазер тільки із-за олександритової голівки було для нас не доцільно, тому що, як ми вже говорили, результати   лазерної епіляції на діодному лазері LightSheer ET нам сподобалися більше. Купівля апаратів для "Елос" епіляції (eLaser Syneron) була відхилена нами відразу, оскільки ця система є не найкращим варіантом поєднання IPL і RF технологій. Як результат, eLight Syneron добре робить омолоджування шкіри пацієнта, але досить посередньо видаляє волосся. Єдиним серйозним плюсом цього апарату, на наш погляд, є низька собівартість імпульсу.

Lumenis LightSheer ET довгий час був визнаний "золотим стандартом" лазерної епіляції у світі. Тільки LightSheer DUET вважається зараз кращим. Діодний лазер LightSheer ET має світлову хвилю завдовжки 808 нм., яка є кращою для швидкого і глибокого поглинання меланіну, що забезпечує дуже ефективне перманентне знищення фолікул волосся. Крім того, запатентована компанією Lumenis, технологія ChillTip дозволяє швидко охолоджувати шкіру пацієнта контактним способом. Головним чином, такий результат забезпечується за рахунок спеціального сапфірового наконечника, який тримає постійну температуру 4 Сº. Це дає можливість збільшувати потужність лазерного імпульсу до 100 Дж/см².

Діодний лазер також має унікальну технологію руйнування волосяної цибулини за мілісекунди, не зачіпаючи при цьому навколишні тканини. Це дозволяє працювати практично на будь-якому типі шкіри, включаючи і дуже смугляву (проте це потребуватиме істотного збільшення кількості процедур, у порівнянні із світлою шкірою).

Окрім лазерної епіляції Lumenis LightSheer ET дозволяє ефективно здійснювати і інші лазерні косметологічні процедури. Цей лазер показує гарні результати у боротьбі з судинними патологіями, а також пігментаціями.

Важливо знати, що діодний лазер Lumenis LightSheer ET є одним з небагатьох лазерних апаратів, сертифікованих і дозволених для використання на території України Державною службою лікарських засобів.

На даний момент кращого за діодний лазер для видалення волосся Lumenis LightSheer ET, на наш погляд, на Україні ще немає.