Лазерне видалення татуювань і татуажу в Харкові

Нанесення тату сьогодні не рідкість, але часто вони супроводжуються секундним поривом і багато хто не усвідомлює, що це на все життя. Для таких випадків існують спеціальні способи видалення татуювань за допомогою лазеру. Здійснити подібну процедуру ви зможете в Харкові.

Розвиток сучасної косметології посприяв  появі коротко-імпульсного лазерного апарату, який, завдяки фото-термолізу дозволяє вивести татуаж і при цьому не становить загрози для здоров'я пацієнта.

видалення татуювання лазером

Лазерне видалення татуювань відбувається наступним чином: підбирається оптимальна довжина променя (лазерної хвилі) і час дії імпульсу на шкіру. Все це необхідно тому, що на даний момент існує безліч барвників, які мають неоднакові хімічні властивості і різні за кольором, тобто для руйнування їх структури необхідна різна довжина хвилі. Для того щоб видалення татуювання пройшло ефективно і не нагрівало інші ділянки шкіри, необхідно, щоб час дії імпульсу був меншим, ніж час пігментної релаксації.

лазер ND:Yag Q-switch для видалення татуВиведення пігменту тату відбувається завдяки нагріванню до 1000 ° з лазерного імпульсу. В такому випадку руйнується структура колагену, яка знаходиться поблизу і поглинає пігмент. Пошкодження прямо пов'язане з інтенсивністю випромінюваної енергії лазера в результаті чого відбувається зменшення розмірів пігменту тату через видалення клітин з їх змістом і розсіюванню теплових ударних хвиль. Таким чином, пацієнт почне помічати зменшення пігменту вже в перший тиждень після проходження процедури, повне очищення татуювання відбудеться через декілька тижнів. За цей час гранули пігменту поступово очистяться на клітинному рівні.

Необхідна кількість сеансів залежить від розміру татуювання (пігменту) і глибини його проникнення в шкіру. З кожною наступною процедурою ефективність знижується, оскільки руйнуванню підлягає не весь пігмент, а тільки його окремі частини. Зменшення кількості руйнування гранул пігменту безпосередньо залежить від зменшення розміру татуювання на тілі. Важливо не забувати, що у будь-якої процедури є свої протипоказання, і видалення татуювань лазером не є винятком. Отже, лазерне видалення не рекомендується проводити при:

 • Вагітності та годуванні;
 • Захворюваннях крові;
 • Онкології і діабеті;
 • Засмазі;
 • Інфекційних захворюваннях;
 • Пошкодженнях тих ділянок шкіри, які підлягають впливу лазерного випромінювання.

Для того щоб ефект від процедури був максимальним, необхідно слідувати певним правилам перед її проведенням і після неї:

 • Вкрай не рекомендується загоряти за два тижні до проходження сеансу і після нього.
 • Три дні слід уникати впливу тепла і виключити фізичні вправи.
 • Використовувати два тижні після проходження процедури крем з високим вмістом SPF (від 35) захисту від ультрафіолету.
 • Виключити застосування засобів, що містять спирт, терміном на три дні.
 • Обробляти ділянку, що піддалася впливу лазерного променю лікарським препаратом «Бепантен».

Сучасне лазерне обладнання в Харкові, разом з командою професійних косметологів допоможуть вивести небажане татуювання з максимальною ефективністю.

Ціни на видалення татуювань

Час (хв.) Вид послуги Ціна за одну процедуру (грн.)
Лазерне видалення татуювань і татуажу Q-switch
15 Видалення тату (до 100 імпульсів) 5 грн./імпульс
30 Категорія 1. Видалення тату (від 100 до 500 імпульсів) 300
40 Категорія 2. Видалення тату (від 500 до 1200 імпульсів) 800
80 Категорія 3. Видалення тату (від 1200 до 3000 імпульсів) 1300
150 Категорія 4. Видалення тату (від 3000 до 6000 імпульсів) 1800