Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція волосся під пахвами

Волосся на руках і в пахвових западинах часто доставляють дискомфорт. Насамперед, вони не естетично виглядають, а також накопичують наліт з секрету сальних залоз і піт, у якому можуть розмножуватися бактерії. Запалення і неприємний запах - всього цього можна уникнути, видаляючи волосся в пахвових западинах.

Волосся на руках і в пахвових западинах часто доставляють дискомфорт. Насамперед, вони не естетично виглядають, а також накопичують наліт з секрету сальних залоз і піт, у якому можуть розмножуватися бактерії. Запалення і неприємний запах - всього цього можна уникнути, видаляючи волосся в пахвових западинах.

Для того, щоб позбутися від волосся в пахвових западинах використовуються різні методи. Найпоширеніший - гоління волосся. Ця процедура досить швидка, дуже доступна, але цибулини волосся вона не зачіпає. Часто вже на наступний день на місці збритого волосся починають відростати нові - досить жорсткі. Тому процедуру доводиться повторювати кілька разів на тиждень, а то - і кожен день. Це може стати причиною подразнення, навіть при використанні бритв, які забезпечені смужками з екстрактами цілющих трав. У тому випадку, якщо анатомічно пахвові западини дуже глибокі, збрити всі волоски рівно і гладко стає складно.

Видалення волосся можна здійснити за допомогою спеціальних кремів. Вони більш ефективні, ніж гоління. Шкіра в цьому випадку може залишатися гладкою кілька тижнів, проте, у цього способу є значні недоліки – склад кремів досить агресивний і може стати причиною алергічних реакцій або подразнення.

Дехто  використовує воскові смужки і електричний епілятор. Результат в цьому випадку приносить задоволення : волосся досить довго не відростає, і стає більш тонкими і - з часом - рідким. Однак обидва ці способи дуже болючі, а гарячий віск, крім цього, може обпалити шкіру.

Нарешті, ще один спосіб, найбільш комфортний - лазерна епіляція. При використанні цього методу руйнуються волосяні цибулини. Як правило, ця процедура безболісна, для клієнтів з низьким больовим порогом епіляція лазером проводиться з використанням анестезуючого крему або спрея. Приємно відзначити, що пахви вважаються найлегшою для епіляції зоною: відмінний результат тут досягається мінімальними зусиллями.

Лазерна епіляція волосся під пахвамиЛазерна епіляція рук або пахвових западин може проводитися в будь-який час року, але для того, щоб у всеозброєнні зустріти літо, варто починати заздалегідь: якісне видалення волосся на руках або в пахвових западинах потребують кілька процедур (до восьми) з інтервалом у кілька тижнів.

ПЕРЕВАГИ ВИКОРИСТАННЯ МЕТОДУ У ЗОНІ ПАХВ:

 • Дбайливе ставлення до шкіри;
 • Видалення навіть врослих волосків;
 • Спосіб підходить навіть алергікам і людям з чутливою шкірою;
 • Найголовніше: досягається відмінний результат.

ЧОГО МОЖНА ЧЕКАТИ ВІД ПРОЦЕДУР:

 • Вже перша процедура понесе з собою до 40 відсотків волосся в оброблюваній області;
 • Шкіра набуває гладкість і стає оксамитовою;
 • Зникають чорні точки і подразнення - вічні супутники гоління.

Процедури не можна ЗАСТОСОВУВАТИ, ЯКЩО У ВАС:

 • соматичні захворювання шкіри;
 • онкозахворювання;
 • вагітність;
 • цукровий діабет;
 • Нарешті, лазер не видаляти світле і сиве волосся.

Не чекайте - запишіться на першу процедуру вже зараз!