Салон лазерної епіляції Lazer Beauty

Лазерна епіляція рук

Жіночі руки завжди на виду, тому вони повинні бути дуже доглянутими, красивими і ніжними. Будь-яка недосконалість, в тому числі, волосся на руках, здатне серйозно засмучувати і навіть бути причиною поганого настрою. Крім того, чоловікам подобаються гладкі і доглянуті жіночі ручки, і велика кількість волосся не додасть навіть найкрасивішій жінкці привабливості.

Справитися з волоссям на руках складно. Голити їх не рекомендується, оскільки ця процедура може зробити жорсткі волосся ще більш жорсткими, крім того, гоління вирішує проблему тільки на короткий час, після якого все доводиться починати заново. З часом волосся стає тільки більше - так як гоління «будить» навіть ті волосяні цибулини, які спали. Видалення волосся на руках пінцетом, воскові смужки і електричний епілятор - ефективні методи, але їх застосування дуже болісно, крім того, гарячий віск може стати причиною подразнення шкіри.

По-справжньому ефективний і зручний спосіб впоратися з проблемою - лазерна епіляція. У порівнянні з вищеописаними методами, вона має цілу низку переваг. Насамперед, видалення волосся лазером по- справжньому ефективно: після курсу з декількох процедур волосся назавжди стане гладким. Процедура безболісна, гарантовано дає відмінний результат, і допомагає впоратися з такою серйозною проблемою, як вросле волосся. Значна кількість волосся (до третини від загальної кількості), які знаходяться у фазі активного зростання, випадуть вже після першої процедури, зменшивши їх кількість. Після завершення курсу з декількох процедур Ви забудете про проблему назавжди. Якщо Ви ще сумніваєтеся, зверніть увагу на наступне:

  • Епіляція лазером з використанням сучасного устаткування дозволяють ефективно і надійно видаляти волосся навіть на світлій шкірі рук.
  • Руки вважаються дуже «вдячною» частиною тіла для епіляції: для досягнення чудового результату буде потрібно менше процедур, ніж для іншої частини тіла, крім того, один спалах допоможе впоратися відразу з декількома волосяними цибулинами.
  • Лазерна епіляція рук нешкідлива і має всього кілька протипоказань. Можна виконувати її і влітку, за умови використання сонцезахисного крему з високим рівнем захисту.

Запишіться на першу процедуру вже зараз - і вже через кілька місяців Ви зможете назавжди позбутися волосся, і руки з ідеальною гладкою шкірою стануть предметом Вашої гордості.