Салон лазерной эпиляции Lazer Beauty

Text

Цілком природнім є бажання сучасних жінок і чоловіків мати доглянуте тіло й обличчя, без небажаного волосся. Відтепер для мешканців і гостей міста Лева доступна така ефективна, безболісна і якісна процедура, як лазерна епіляція. Чудовий, довготривалий результат залежить від кількох важливих чинників – 1. якісне і сучасне обладнання, 2. професійний, кваліфікований спеціаліст з епіляції, 3. комфортний салон з бездоганною репутацією. Всі ці складові поєднано в кабінеті лазерної епіляції, що розташовано у салоні краси «Beauty&Lounge studio», місто Львів.

1) Якісне і сучасне обладнання:

В мережі наших представництв по Україні загалом, і у Львові, зокрема, використовуються надсучасні діодні лазери Lumenis LightSheer (Сполучені Штати Америки). Ці лазери вже тривалий час утримують за собою звання "золотого стандарту" і мають визнання Американського Управління з санітарного нагляду за якістю продуктів харчування та медикаментів Food and Drug Administration (FDA), як найліпші з відомих лазерів для видалення волосся назавжди. 

Основні переваги нашого лазера:

  • надвисока ефективність перманентного (назавжди) видалення волосся в небажаних місцях;
  • безпечність даної процедури, котра клінічно підтверджена значною кількістю випробувань;
  • процедура відносно безболісна – наприклад в рази менш болюча, ніж видалення волосся воском) і гарно переноситься навіть клієнтами з низьким больовим порогом.

Мережа лазерної епіляції Lazer Beauty

діодний лазер Lumenis LightSheer ETЛазер-Бьюті – це мережа салонів у більшості великих міст України. Всі лазерні апарати регулярно діагностуються, відбувається заміна відпрацьованих деталей, заміна головки лазера. Все це гарантує безпечну і зручну процедуру для наших клієнтів.

Лазерна епіляція у Львові

2) Професійні і кваліфіковані спеціалісти з лазерної епіляції:

Всі фахівці в мережі салонів Лазер Бьюті мають медичну освіту і обов’язково проходять курси з навчання роботи на лазерних апаратах, що підтверджено Сертифікатами. Основними вимогами до наших співробітників є – індивідуальний підхід до клієнтів, доброзичливість, вміння проводити консультацію і обирати оптимальні параметри в налаштуванні лазера, (без економії на імпульсах та за оптимальної потужності), порядність і чесність. Тобто, якщо у клієнта виявлено протипоказання до лазерної епіляції – вам відмовлять у її проведенні.

Ми не даємо зайвих обіцянок для клієнтів, що мають світле волосся – оскільки на сьогодні нема лазерної системи, що здатна видалити волосся, позбавлене пігменту (саме меланін є «мішенню» для променю лазера).

Наша мережа лазерної епіляції дуже дбає про свою репутацію, ніколи не ризикуватиме довірою і здоров’ям наших клієнтів. Ми зацікавлені у схвальних відгуках і ретельно відслідковуємо всі побажання чи критику від вас.

На всіх етапах роботи – від он-лайн консультації і гарячої лінії (з 9-00 до 21-00 щоденно, без вихідних), роботи адміністраторів салону , до спеціалістів з проведення процедури – ми намагаємось швидко і якісно реагувати на всі Ваші запитання, побажання і відгуки, оскільки найкращою рекламою для нас вважаємо ваші схвальні відгуки і бездоганні результати після курсу проведення процедур.

3) Комфортний салон з бездоганною репутацією:

Процедура лазерної епіляції є однією з найпоширеніших і популярних процедур у Львові. Наш салон радий вітати нових клієнтів і дуже ціную постійних відвідувачів.

Лазерна епіляція у Львові на діодниму лазері LightSheer ET – вдалий вибір сучасних людей, що дбають про свою красу, безпеку та комфорт!