Отзывы Ровно


 • 29.06.2020
  Анна
  new comment
  Дякую Lazer-beauty за професіоналізм, індивідуальний підхід та чудову атмосферу. А також за приємні ціни. Окремо хочу подякувати Оксані за детальні роз‘яснення, рекомендації, хороше ставлення та роботу!
 • 13.06.2020
  Маша
  new comment
  Добрий день! Хочу подякувати майстру Оксані за професійний та індивідуальний підхід до клієнта,приємну атмосферу. Також радує система знижок,які надає Lazer beauty
 • 18.05.2020
  Ангеліна Рудь
  new comment
  Потрапила я до Laser beauty Рівне випадково, але не дарма говорять, що випадкі речі краще ніж заплановані!
  До моменту першого візиту в Laser beauty Рівне я вже мала досвід лазерної епіляції, і змінила салон просто так...бо набридло)))
  До попереднього місця в мене претензій не було, але я всім своїм знайомим рекомендую саме Laser beauty Рівне! Мені розповіли багато корисної інформації, як клієнту, врахували усі побажання! Взагалі підхід на вищому рівні! Купу разів перепитали за алергії, кожну плямку на тілі, «пропікали» всі поодинокі волосинки, не економлячи на часі.
  Одним словом 5+!!!
 • 18.05.2020
  Люда
  new comment
  Хай!
  Проходжу курс лазерної епіляції на обличчі. Зона дуже болісна, а тому дякую за розуміння, швидкість виконання, і моральну підтримку!
  Результат не змушує довго чекати. Тому, для мене особисто, це ідеальний варіант, щоб позбутися небажаного волосся.
 • 13.05.2020
  Ольга
  new comment
  Роблю в центрі Лазер-Бьюті вже не одну процедуру, дуже подобається обстановка, професіонали, які роблять все на вищому рівні.
  А ще постійні знижки, індивідуальний підхід до кожного клієнта
  Раджу всім завітати та переконатися!!
 • 12.05.2020
  Оля
  new comment
  Дякую за лазерну епіляцію ! Професійно та компетентно. Особлива подяка Оксані !
 • 12.05.2020
  Олена
  new comment
  Дякую Lazer-beauty за якісну та чудову роботу, за уважність до клієнтів, за компетентність та профеоналізм. Оксаночка та весь колектив, ви найкращі!!! Я дуже дуже вам вдячна за ту красу, яку ви мені створюєте!!! Ви великі молодці!!! Так тримати!!!
 • 12.05.2020
  Anna
  new comment
  Дякую Lazer- beauty ходжу не так давно , але вже задоволена на всі 100 % результатом, ви супер!!! Майстри хороші і професіонали своєї справи, також дуже атмосферно і персонал дуже привітний) постійно діючи знижкі які приємно радують) Всім рекомендую!!!
 • 08.05.2020
  Ольга
  new comment
  Вирішила обрати lazer-beauty у Рівному для лазерної депіляції зони бікіні! З перших сеансів не пошкодувала ні разу, а зараз дуже сумно, сумно що не зробила того раніше) Зверталася до майстра Оксана, доволі швидко, якісно та ретельно виконує свою справу! Що тут казати, раджу однозначно майстра та lazer-beauty в цілому!
 • 05.05.2020
  Ольга
  new comment
  Вирішила обрати lazer-beauty у Рівному для лазерної депіляції зони бікіні! З перших сеансів не пошкодувала ні разу, а зараз дуже сумно, сумно що не зробила того раніше) Зверталася до майстра Оксана, доволі швидко, якісно та ретельно виконує свою справу! Що тут казати, раджу однозначно майстра та lazer-beauty в цілому!
 • 04.05.2020
  Тетяна
  new comment
  У Lazer-beauty пройшла 5 процедур лазерної епіляції на 3 зонах, повністю задоволена результатом, вже після перших сеансів кількість волосся значно зменшилася, а проблема врошого волосся зникла.
  Сервіс на високому рівні☝️
 • 02.05.2020
  Марія
  new comment
  Всім привіт! Хочу подякувати lazer-beauty за чудову процедуру видалення волосся лазером! Довго наважувалася піти, про одне лиш шкодую, що непішла до вас раніше)) Я на всі 100000000% задоволена процедурою. І хоча пройшла поки 2 курси видалення волосся, але результат вже є: волосся перестало вростати, місцями зникло.. одним словом - задоволена)))
  Особлива подяка майстру Оксані!)
 • 30.04.2020
  Яна
  new comment
  Дякую Lazer-beauty за якісні послуги лазерної епіляції. Вже після першої процедури був чудовий результат. Дякую Вам, ви найкращі.
 • 30.04.2020
  Євгенія
  new comment
  Мабуть 99% дівчат бажають позбавитись небажаного волосся і лазерна епіляція це на сьогоднішній день найкращий метод. Я пройшла вже 10 процедур і задоволена на 100% результатом. Дівчата, повірте, ніякі бритви, шугаринг чи воскова депіляція і поруч не стояли з лазерною епіляцією!
  Після першої ж процедури ви побачите результат, головне дотримуйтесь рекомендацій майстрів та вчасно робіть процедури. Ціни в Lazer-beauty дуже приємні, і радують постійні акції.
  Окремо хочу подякувати Катерині і майстру Зоряні за хорошу і якісну роботу!
 • 29.04.2020
  Інна
  new comment
  Роблю лазерну у чудових дівчат. Все супер. Рекомендую.
 • 29.04.2020
  Таня
  new comment
  Хочу подякувати lazer-beauty за чудові процедури, та майстрів - вони професіонали свого діла . Довго наважувалась на цю процедуру лазерної епіляції, 100% задоволена що спробувала.
  Також дякую за постійні акції та хороші послуги .
  Я всім рекомендую lazer-beauty всім .
 • 28.04.2020
  Юлія
  new comment
  Привіт усім, хочу лишити тут хороший відгук, так як усім задоволена. Я дуже рада, що попала саме до цих спеціалістів lazer beauty майстри своєї справи, тому що давно мріяла і ніяк не наважувалась. Тут до всіх індивідуальний підхід, завжди приємні розіграші і знижки. Зробила вже 8 процедур на дві зони і результат чудовий. Усім раджу хто хоче позбутися небажаного волосся!)
 • 28.04.2020
  Оксана
  new comment
  Хочу подякувати майстрам lazer-beauty, кожен прихід на процедуру для мене щастя. Довго наважувалася на лазерну епіляцію, але воно того варте, результатом задоволена.
 • 25.04.2020
  Juli Kot
  new comment
  Хочу подякувати майстру Оксані , вона справжній поофесіонал та приємна людина .
  Відвідую Lazerbeauty не перший раз і завжди всім задоволена
  Однозначно рекомендую !
 • 13.04.2020
  Віка
  new comment
  Дякую дуже lazer-beauty за те що вони творять дива. Особливо хочу подякувати майстру Оксані за її професіоналізм, за хороше ставлення до своїх клієнтів та до своєї роботи!!!
  Я відвідую lazer-beauty більше року, ходжу на 3 зони епіляції, задоволена тим що поменшала кількість небажаного волосся. Дуже рада що наважилася спробувати. Рекомендую всім, це дійсно безболісно та ефект є вже з другого-третього разу відвідування.
 • 09.04.2020
  Марія
  new comment
  В lazer-beauty була всього лиш раз (поки що), але враження надзвичайні, після першої процедури вже є хороший результат, всім задоволена, роботою і консультаціями майстра і взагалі робочою атмосферою)) проведення процедури комфортне і якби не легке поколювання, по відчутиям лазерну епіляцію можна було б віднести до спа-процедур. Рада що наважилась, тепер з нетерпінням чекаю продовження курсу.
 • 08.04.2020
  Анна
  new comment
  Дякую lazer-beauty за чудову атмосферу. Відвідую цей салон уже далеко не вперше, тому можу сказати, що тут всі привітні та залюбки дають відповіді на усі запитання. Мій майстер - Оксана. Вона привітна, приємна у спілкуванні, професіонал свого діла. Саме завдяки їй у мене такий хороший результат. Рекомендую.

Оставьте отзыв