Отзывы Ровно


 • 20.05.2019
  Оксана
  new comment
  Хочу поблагодарить laxer-beauty за качественную и эффективную работу !!! Первые 3 процедуры делала в другом салоне ,после которых хотелось вообще отказаться от этой затеи с лазерной эпиляцией ((( . Процедуры были болезненные ,мало эффективные ,да ещё и с ожогами .Очень рада ,что всё-таки решилась попробовать ещё разок и попала к вам
 • 19.05.2019
  Юлия
  new comment
  Обращаюсь в Lazer-beauty не впервые раз! Делаю эпиляцию 4х зон , очень довольна результатом ! Имела возможность сравнить с другими сдудиями эпиляции , могу утревждать , Lazer-beauty в Ровно одни из лучших!!! Спасибо мастерам)
 • 15.05.2019
  Аня
  new comment
  Привіт , хочу подякувати lazer-beauty за чудових майстрів . Я встигла побувати у всіх , тому можу з точністю сказати , що вони професіонали свого діла . Довго наважувалась на цю процедуру ( зона бікіні ) і обирала саме салон .
  Також дякую за постійні акції та хороші послуги .
  Я 100% рекомендую lazer-beauty всім .
 • 10.12.2018
  Настя
  new comment
  Всім привіт, хочу розповісти про заклад лазер бьюті в Рівному, дуже довго наважувалась хоча довго мріяла. В інтернеті є купа інформаціі я все перечитала але так і не отримала належної інформаціі на те що хотіла, і тільки спеціаліст Катерина допомогла мені розібратись в цьому, я дуже боялась і пару разів звонила переживала про наслідки и дарма. Дівчата я спеціально не писала відгук зразу так як хотіла перевірити ефективність методу на собі, пройшов місяць від першоі процедури сказати що я задоволена то це мало сказати, після одноі процедури я бачила неймовірний результат, це просто чудо процедура яка просто необхідна для кожної жінки, я позбулась нарешті того волосся яке постіно мені заважало, процедура не болюча а спеціаліст Катерина дасть відповідь на будь яке питання та розьяснить всі нюанси і розкаже про догляд. Я ні разу не пожалкувала що прийшла і що нарешті наважилась. Дякую за хороші послуги та акції. Лазер Бьюті тепер Ви маете ще одного постійного кліента.
 • 05.03.2018
  Міла
  new comment
  Лазерная епиляция это радикальный метод удаления волос, всё-таки решилась я на такое!))) очень круто кстати получилось!!! Если вы ещё сомневаетесь, то поверьте, не стоит!!! Качество и красотень вам обеспечены!!! Благодарю Екатерину за хорошую работу ))) и классное настроение!
 • 09.11.2017
  София
  new comment
  Хочу подякувати lazer-beauty, а саме майстру Катерині,яка працює на вул. Словацького 4/6 за хорошу роботу, та професіоналізм.Приємна людина, яка вміє пояснити, заспокоїти, та професіонально зробити свою справу.
  Вперше вирішила зробити лазерну депіляцію зони бікіні. Вже після першої процедури, результат приємно вразив.
  Дякую lazer-beauty
  Раджу всім

Оставьте отзыв