Отзывы Ровно


 • 10.12.2018
  Настя
  new comment
  Всім привіт,хочу розповісти про заклад лазер бьюті в Рівному,дуже довго наважувалась хоча довго мріяла.В інтернеті є купа інформаціі я все перечитала але так і не отримала належної інформаціі на те що хотіла,і тільки спеціаліст Катерина допомогла мені розібратись в цьому,я дуже боялась і пару разів звонила переживала про наслідки и дарма .Дівчата я спеціально не писала відгук зразу так як хотіла перевірити ефективність методу на собі,пройшов місяць від першоі процедури сказати що я задоволена то це мало сказати, після одноі процедури я бачила неймовірний результат,це просто чудо процедура яка просто необхідна для кожної жінки,я позбулась нарешті того волосся яке постіно мені заважало,процедура не болюча а спеціаліст Катерина дасть відповідь на будь яке питання та розьяснить всі нюанси і розкаже про догляд.Я ні разу не пожалкувала що прийшла і що нарешті наважилась,Дякую за хороші послуги та акції. Лазер Бьюті тепер Ви маете ще одного постійного кліента.
 • 05.03.2018
  Міла
  new comment
  Лазерная епиляция это радикальный метод удаления волос, всё-таки решилась я на такое!))) очень круто кстати получилось!!! Если вы ещё сомневаетесь, то поверьте, не стоит!!! Качество и красотень вам обеспечены!!! Благодарю Екатерину за хорошую работу ))) и классное настроение!
 • 09.11.2017
  София
  new comment
  Хочу подякувати lazer-beauty, а саме майстру Катерині,яка працює на вул. Словацького 4/6 за хорошу роботу, та професіоналізм.Приємна людина, яка вміє пояснити, заспокоїти, та професіонально зробити свою справу.
  Вперше вирішила зробити лазерну депіляцію зони бікіні. Вже після першої процедури, результат приємно вразив.
  Дякую lazer-beauty
  Раджу всім

Оставьте отзыв